O nas

Home » Bez kategorii » O nas
Przedsiębiorstwo „MAXPRO”
Zakład Wyrobów Chemicznych
powstał w 1991 roku.

„MAXPRO” od początku swojej działalności dystrybucję swoich produktów skierował do zakładów pracy. Dobra, niezmienna jakość, korzystne ceny umacniały zakład w tym segmencie rynku.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo rozbudowuje sieć dystrybucyjną kierując część swoich produktów do klienta detalicznego i pod tym kątem została opracowana nowa linia produktów z nową optyką, udoskonalonymi recepturami.

W najbliższym czasie oferta handlowa zostanie wzbogacona o kolejne produkty zgodnie z oczekiwaniami klienta i trendami rynku. Oferta obejmuje starannie optycznie i recepturowo opracowane produkty do czyszczenia wszelkich powierzchni uzytkowych. Nasze produkty doskonałe są w walce z tłuszczem, rdzą i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, eliminują przykre zapachy, likwidują zatory w odpływie wody.

Wszystkie środki są bardzo wydajne, nie niszczą powierzchni, zawierają nieszkodliwe dla środowiska substancje powierzchniowo czynne.

W zależności od aktualnych potrzeb rynku produkty dostępne są w opakowaniach o różnych pojemnościach i gramaturach.

Dziękujemy Ci za zakupienie naszych produktów. Ich opracowanie pochłonęło wiele godzin pracy wybitnych specjalistów. Naszym celem jest dostarczenie Ci najwyższej jakości i efektywnych w użyciu środków czystości. Wszyscy dążymy do doskonałości w naszej pracy, więc dołożymy wszelkich starań, aby dostarczać produkty odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że współpraca z „MAXPRO” przyniesie Ci korzyści oraz sprawi przyjemność. Oczekujemy na komentarze i sugestie dotyczące możliwego rozwoju naszych produktów.

Z poważaniem – Zespół „MAXPRO”

Posted on